משלוח חינם לכל חלקי הארץ מעל 499 ₪

0

אין מוצרים בסל הקניות.

השאירו את פרטיכם ואנחנו נדאג לחזור אליכם

  מחפשים שטיח בשביל התינוק שרק נולד?

  שטיח לחדר תינוקות הוא לגמרי מוצר הכרחי בעיצוב החדר, ולא רך לצורכי עיצוב ואווירה שטיח לחדר תינוקות יכול לתת פתרון לחודשים הראשונים של הרח הנולד, ובכלל לארוך כל דרך הגדילה שלו. בנוסף השטיח בחדר של התינוק נותן תחושה של אהבה, ביטחון, רוגע ועוד המון תכונות טובות שנרצה מאוד להכניס לחדר התינוקות שלנו, השטיח

  יכול לתת פתרון בעניין משטח בו ניתן להניח את הרח הנולד וללמד אותו או לעודד אותו להרים את הראש, פשוט להניח על הבטן ולתת לו להתבונן בצבעים של השטיחים, ( נקודה חשובה שנדון בה, איך בוחרים שטיח לחדר תינוקות נכון) בנוסף השטיח יכול לתת מענה גם לגיל בוגר יותר כמשטח פעילות ומשחק, על הבטן או על הגב, יכול להיות תחליף מצוין למשטח פעילות אם בוחרים את השטיח בצורה נכונה, ומתאמים את הבחירה לצרכים שלנו ושל הרך הנולד.  בגיל מאוחר אף יותר יכול להיות כמשטח שנעים לשבת ולחשק בו עם חברים, לבנות פאזלים, לבנות בקוביות, לצייר ועוד המון פעילויות שכאדי מאוד לעודד ילדים לעשות אותם.

  אך בוחרים נכון שטיח לחדר תינוקות?

  אז נכון השוק מוצף ואפילו מוצף מאוד מאוד בשטיחים בכל גודל אפשרי ובכל צורה אפשרית, מגדול לבינוני וקטן. ממרובע לעגול ולמלבני, קיום ניתן כבר להזמין שטיחים בעיצוב אישי ובהספקה מיוחדת, ניתן להזמין שטיח באונליין וניתן להגיע ולחוש פיזית. האופציות הן רחבות ומזמינות, וכדי באמת לבחור שטיח נכון לצרכים שלנו, אנו צריכים להיות ממוקדים, קודם כל נבין מה המטרה שלנו בבחירת השטיח? במידה ואכן מדובר ברך הנולד, נבחר דווקא שטיח עם עובי מסוים, כדי שיוכל לשמש אותנו גם כמשטח פעילות להניח עליו א התינוק, או כמשטח החתלה אפילו , מידי פעם כשבא לנו לגון. כמשטח לעידוד הרמת הראש, או שמשטח להעביר עם התינוק שלנו זמן איכות. תינוקות אוהבים לישון בכל מיני מקומות, ויכול להיות שהשטיח שתבחרו תהיה הבחירה הכי טובה שלו.

  צבעי השטיח האם חשוב?

  אז ככה לעניין הצבעים של השטיח, כמובן אם החלטנו שהשטיח שלנו יהיה בחדר של רך נולד ויש מטרה שהשטיח ישמש גם כמשטח פעילות ועידוד הרמת הראש, אב ברור שמקרה כזה נבחר שטיח עם צבעים דומיננטים, צבעים שיעשו את העבודה של המטרה שלשמה התאספנו. אם זאת ניתן דגש על העיצוב של החדר ונדאג שהשטיח יתאים גם לצבעים ולצבעים של רך נולד, כי גם גירוי יתר לא בריא חשוב לבחור שטיח שיהיה צבעוני במידה הנכונה, כמובן שתמיד תוכלו להתייעץ עם בעל מקצוע וקבל הכוונה. למידע נוסף על מדבקות קיר פרחים מוזמנים ליצור קשר ואשמח לסייע.

  עוד בנושא

  חברות שיווק וקידום חברות שיווק וקידום