משלוח חינם לכל חלקי הארץ מעל 499 ₪

0

אין מוצרים בסל הקניות.

השאירו את פרטיכם ואנחנו נדאג לחזור אליכם

  תעודת לידה ממוסגרת בדוגמאות שונות 

  תעודת לידה היא כבר מזמן לא רק מסמך בירוקרטי אשר מקבלים בעת השחרור מבית החולים אחרי הלידה, אלא היא מסמך בעל ערך סנטימנטלי יקר ערך ולכן כדי לתת לה את המקום הראוי תוכלו להזמין תעודת לידה ממוסגרת. תוכלו להזמין למשל תעודת לידה מעוצבת בהזמנה אישית וכך להתאים בדיוק את הסגנון המועדף עליכם. תעודת לידה ממוסגרת היא אפשרות נהדרת כמתנה או עבור זוג הורים טרי שחוזר הביתה עם התינוק ומקים בית ומשפחה. לפרטים נוספים פנו אל טלי – מגפן עיצובים המתמחים בתחום.

   

  תוכלו להזמין תעודת לידה ממוסגרת עם מסגרות שונות ועם ציורים שונים, ובצבעים שונים. כך למשל תוכלו להזמין תעודת לידה עם אלמנטים ציוריים של בע"ח או של כוכבים. תעודת הלידה נושאת את שמו של הרך הנולד, את תאריך הלידה העברי והלועזי, את המשקל ואת הגובה, ואת שעת הלידה. התעודה נושאת גם משפטים אישיים או הקדשה במידה ותבצעו הזמנה אישית.

  תעודת לידה איכותית תגיע בהדפסה על נייר איכותי כמו למשל נייר כרומו איכותי של 300 גרם. יש תעודות לידה אשר מגיעות עם ציפוי מיוחד שגם מגן עליהן וגם משווה להן מראה יוקרתי. כך למשל תוכלו להזמין תעודת לידה עם ציפוי-חיפוי העשוי מפלסטיק, בהתאמה מיוחדת לילדים.

  גדלים שונים

  תעודת לידה ממוסגרת ומעוצבת מגיעה בכמה גדלים טיפוסיים ותוכלו כמובן להזמין בגודל אחר בהזמנה אישית. תוכלו להזמין תעודת לידה קטנה או לחלופין תעודת לידה גדולה יחסית עם הרבה נוכחות.

  היתרון בתעודת לידה ממוסגרת הוא שזה שומר על הרשמיות שלה ועל האותנטיות שלה, לצד המראה העיצובי שנוסף אליה. תעודת לידה תישמר ותהיה איתכם לשנים ארוכות קדימה ולכן רצוי מאוד להזמין תעודת לידה איכותית מחומרי גלם עמידים.

  תוכלו להזמין תעודת לידה ייחודית מאוד בהזמנה אישית ממעצב –בהתאם לתקציב העומד לרשותכם.

  תעודות בלוק עץ

  לא רק תעודת לידה ממוסגרת אלא תוכלו גם להזמין תעודת לידה על בלוק עץ, למראה אותנטי וכפרי של ממש. תעודת לידה כזו על בלוק עץ מגיעה בעובי שיש לו נוכחות, והיא מזכירה מעט תמונת קובייה. אצלנו בגפן עיצובים, תוכלו למצוא שלל מסגרות ודוגמאות. כמו כן, אצלנו תוכלו למצוא שטיח לחדר בנות לעיצוב מושלם לחדר הילדה שלכם.

  עוד בנושא

  חברות שיווק וקידום חברות שיווק וקידום