תינוק חדש עומד להגיע למשפחה?

לקראת בואו של בן המשפחה החדש, ההורים מרהטים את החדר שמיועד לו ומשקיעים רבות בבחירה של הרהיטים המתאימים. הם רוכשים שידת החתלה איכותית, מוביילים למשחק, מיטה וארון בגדים. כל הרהיטים שנבחרים, נבדקים ונרכשים על סמך הנראות שלהם, המחיר והבטיחות שלהם לתינוק. ישנו פריט שרבים מההורים שוכחים- שטיח לחדר תינוקות. שטיח לחדר הוא פריט שיש לו מספר יתרונות. מעבר להיותו  דרך נוספת לעצב את החדר ולהוסיף את הטעם האישי, השטיח מקל על הזחילה של התינוקות ומגן עליהם מהקור של הרצפה. בנוסף, הוא יכול לשמש כפריט משחק בעבור אותם תינוקות.

גפן עיצובים היא חנות מיוחדת לעיצובים בהתאמה אישית בעבור רהיטים לילדים. החנות מאפשרת עיצובים יפהפיים עבור הקטנטנים ונעשית באהבה ובמקצועיות רבה.

משחק של טקסטורות

תינוקות קטנים לומדים להכיר את העולם דרך החושים השונים שלהם, ביניהם גם מגע. הם נוגעים, לופתים ומלטפים מרקמים שונים בכדי ללמוד את העולם שסביבם וככה הם מתפתחים. הורים רבים רוצים לאפשר לילדים שלהם להיחשף למרקמים שונים בכדי שהם יגלו את העולם דרכם. שטיח לחדר תינוקות לרוב נפס כפריט עיצובי, אך הוא יכול לתפקד גם כפריט משחקי והתפתחותי בעבור אותם תינוקות. ניתן להפוך את השטיח ל”אי” משחק, לאפשר לתינוק לשחק עליו, לזחול עליו ולגעת בו ובכך להתנסות בעוד סוגי מרקם. בנוסף, זחילה היא השלב הראשוני בו תינוקות מתניידים ממקום למקום. השטיח בחדר מקל עליהם, נותן להם משטח רך ונעים לזחול עליו ובעת הצורך גם להתחיל את הצעדים הראשונים  שלהם.

שטיח לציון גיל

בשנה הראשונה לחייו, נראה כי התינוק גדל במהירות, כל יום וחודש הוא עבור עוד תהליך ומפתח עוד חוש, לומד דברים חדשים ומשתנה במהירות. הורים רבים מתרגשים מהתוספת החדשה למשפחה וכל יום הם לומדים עליו משהו חדש. בעקבות כך, התפתח טרנד חדש שבו הורים רבים רוכשים שטיח לחדר תינוקות עם מספרים עליו. הם מניחים בכל חודש את הילד לצד המספר המתאים לגילו, מצלמים אותו ומעלים לרשתות החברתיות או מפתחים את התמונה באופן אנלוגי. השטיח מעוצב בדרכים שונות על פי הבחירה של ההורי- צבעים שונים, כתיב שונה למספרים וקישוטים שונים שאפשר להוסיף לו. שטיח לציון גיל אינו פריט חד פעמי שכן הוא יכול לשמש גם בהמשך כשטיח רגיל, או שטיח משחק. ניתן גם להעביר את השטיח לאחים נוספים.

בגפן עיצובים, חנות לעיצובים מיוחדים לתינוקות שלכם, תוכלו למצוא עיצובים שיקלעו לטעמכם האישי. החנות פועלת מתוך צורך אישי, במסירות ובמקצועיות רבה.