שטיח לחדר ילדים בנים למה זה טוב?

איך בוחרים נכון שטיח לחדר ילדים בנים?

חדר ילדים יכול להיות די שומם ללא כל אלמנט עיצובי על הרצפה ונראה כי שטיח לחדר ילדים עונה בדיוק על הצורך ואף מאפשר לחלל להראות מזמין, חמים ובדיוק כמו שכל חדר ילדים חייב להיות.

אז איך בוחרים שטיח לחדר ילדים בנים באמת? על מה חשוב לשים דגש ואיך בכלל צולחים את המשימה לאור ההיצע הגדול והמבלבל שהשוק מציע לנו?

בחירה נכונה של שטיח לחדר ילדים היא משמעותית, כי מדובר בפריט דומיננטי המקנה תחושות, ביטחון, צבעוניות, אהבה, חום  ועוד המון דברים שאנו רוצים להכניס לחדר ילדים של הבנים שלנו, שטיח לחדר ילדים בנים, לא חייב להיות בצבעים והגדרות מסוימות, הכי טוב ללכת עם הלב של הילד וביחד ולהתאים לעיצוב של החדר.

למשל: אם הילד נורא רוצה שטיח של דינוזאור, אבל החדר בכלל מדבר בצבעים שונים מירוק, אז תמיד יהיה ניתן למצוא שטיח דינוזאורים שלא רק בצבע ירוק, זוכרים? השוק מוצף, צריך רק לחפש.

עוד דוגמא: הילד לא יודע איזה שטיח הוא אוהב, ובכלל מה היה רוצה בחדר שלו, דמות מסויימת? או בכלל צורות גאומטריות? אולי בכלל צבע חלק ונקי.

גם במקרה כזה ניתן לעזור לילד ולכוון אותו.

תשאלו אותו איזה צבע הוא אוהב? איזה צורות? איזה דמויות? וביחד תבחרו שטיח לפי מה שהילד אוהב ומתחבר.

חשוב שהילד קודם כל התחבר לשטיח, כי החדר הוא שלו, והתחושות הן שלו, ולכן חשוב שקודם כל לילד יהיה כיף נעים ורצון להיכנס לחדר ולקבל ממנו אנרגיות חיוביות, כי זאת כל המטרה שלנו בסופו של דבר, למה אנחנו משקיעים כל כך בעיצוב? למה אנו משלמים ממיטב כספנו עבור עיצוב?

כדי למלא את התחושות שלנו, וההרגשות שלנו כשאנו נכנסים לחדר.

לכן במקרה הזה נשים דגש לילד, כי כאן מדובר בחדר שלו ובתחושות שלו.

וכדי שנהפוך את החדר שלו עם השטיח לחדר ילדים בנים שנבחר יחד לחלל משמעם לכזה שכיף להיות בו,

חלל שאנו לא רוצים לצאת ממנו.

אז נכון מדובר במשימה פשוטה, אז כשנגשים אליה מבינים שבגלל שהשוק כל כך עמוס בשטיחים המשמימה הופכת להיות טיפה יותר מורכבת, וכדי שכולם יהיו מרוצים אז זה אפילו עוד יותר מורכב.

גפן עיצובים מאחלת לכם בהצלחה בבחירת השטיח הבא לחדר הילדים שלכם ואם אתם מחפשים מדבקות קיר לבנים אתם מוזמנים לפנות אליי ואשמח לעזור.