שטיח לחדר ילדים בנות, אך עושים את זה נכון?

טוב אז בוא נתחיל בזה שבנות בפני עצמן זה עולם שלם וגדול , הרצונות של בנות הן רצונות מיוחדים ומתוקים שרק בנות יבינו. ולכן כשאנו ניגשים לבחירת שטיח לחדר ילדים בנות אנו נבוא מוכנים, ובכך נשלים את המשימה בהצלחה, בכך שכולם יהיו מאושרים ומרוצים, כי בסופו של דבר זה מה שאנו באמת רוצים, שהבת שלנו תהיה מאושרת, שהחדר יהיה מאושר, ושהצבעים שנכניס לחדר יגרמו לכל הדבר הזה לעבוד ולתת לנו תחושות של רוגע, אהבה, נינוחות, וכיף שלא נגמר להיכנס לחדר, לארח בחדר, ולא לצאת ממנו, בקטע טוב כמובן.

ולכן דבר ראשון שנעשה אכן נשאל את הבת שלנו או במקרה של חדר משותף את הבנות שלנו , למה היא מתחברת? מה היא אוהבת? ומה הייתה רוצה לראות בחדר שלה? שטיח ורוד וקיצ׳י? או בכלל שטיח של חלליות עם נגיעות של צבעי בנות? בגדול גדול נבין מה הבת שלנו אוהבת.

השוק שלנו מוצף באין סוף שטיחים, מגדולים לקטנים, צבעונים לצבעים אחידים, עם פלומה ללא פלומה, קלים לניקוי וכאלה שפחות, כאלה שניתן להכניס למכונת כביסה וכאלה שאם תכניסו למכונה לא יצאו בשלמותם.  ולכן לאחר שסגרנו קונספט, נמקד את הבחירה שלנו. איזה סוג שטיח נרצה לבחור לחדר?

נאמר שהחלטנו שאנו רוצים שטיח כזה שנכנס למכונת כביסה ומתכבס בקלות ופשטות, כדי לחסוך לנו כאב ראש עתידי, בנוסף נרצה שזה יהיה שטיח עמיד לאורך שנים כדי לחסוך בהוצאה כספית נוספת עתידית.

אז אין בעיה בכלל, נתמקד בזה, נחפש חנות אכן מציינת שניתן לכבס את השטיחים שלה, ללא שום נזק לשטיח ובכך לשמור על השטיח לאורך שנים.

ולאחר מכן נבדוק שהעיצוב שבחרנו יחד עם הבת שלנו אכן קיים בחנות שבחרנו, לפעמים נוכל לראות דברים שלא חשבו עליהם כלל קודם ופתאום נראה שאכן יתאימו בחדר ואפילו יותר ממה שתכננו.

ניתן גם להיעזר במעצב פנים, בדרך כלל מעצבים מכירים המון חנויות, ומודעים למה טוב בכל חנות וממה להימנע.

בגלל הניסיון הרב שלהם והשיתופי פעולה שלהם יחד עם הניסיון בשוק, אז שווה להיעזר בהם.

ואם החלטתם שאתם לא נעזרים במעצב, זה גם בסדר גמור.

תעזרו בשלל שהשוק מציע שיפתח לכם את הראש למצוא את מה שאהבם, ולתת לכם רעיונות שלא חשבתם עליהם קודם, הכי חשוב תבואו עם ראש פתוח.

לכל שאלה הקשורה למדבקות קיר לתינוקות או כל נושא אחר אני זמינה בטלפון וגם במייל.