משלוח חינם לכל חלקי הארץ מעל 499 ₪

0

אין מוצרים בסל הקניות.

השאירו את פרטיכם ואנחנו נדאג לחזור אליכם

  עיצוב חדרי משחקים של ילדים

  כולנו יודעים עד כמה חשובה השגרה עבור ילדים, ועד כמה סדר עוזר להם להתנהל בצורה מיטבית. הדבר נכון כמובן גם עבור מבוגרים, אך עוד יותר נכון כאשר זה נוגע לילדים. ילד או ילדה צריכים לדעת מה סדר היום שלהם, מתי הם הולכים לישון ומתי אוכלים, וזאת על מנת שהמחשבה שלהם תהיה מרוכזת בדבר אחד בזמן שהם עושים אותו, ולא יתעסקו בדברים אחרים. תאוריות רבות, מהמזרח ומהמערב, שמות דגש על חשיבותו של הסדר בחיים, בין אם מדובר בלוח זמנים קבוע ובין אם מדובר בשימוש קבוע בחללים ובסביבות.

  מהסיבה הזו, לא מעטים הם ההורים שמעוניינים שבביתם יהיה חלל שיוקדש למשחקים של הילדים. המחשבה היא שבכך ישנו מקום המוקדש לפעילויות פנאי של הילדים, בין אם מדובר במשחק, קריאה, או אפילו כדי לראות סרט. כך כאשר ילד משחק הוא נמצא בחלל אחד, בעוד שכאשר הוא הולך לישון, או אוכל, הוא עושה זאת במקום אחר.

   

  איך יוצרים חדר משחקים?

  על אף שהתמונה העולה לנו בראש כשאנחנו חושבים על חדר משחקים היא לרוב של משהו שראינו בסרטים, מעין חדר ענק עם פלייסטיישן, שולחנות פינג פונג ומה לא, למעשה זה ממש לא חייב להיות ככה. למעשה, יש כאלה שמעוניינים לבנות ממש חדר משחקים בבית, חדר משחקים קטן או גדול, ואילו אחרים מסתפקים בחלל מתחת לגרם מדרגות או במקום אחר. כך או כך, הרעיון של חדר משחקים לילדים בבית, או לפחות חלל שמוקדש לכך, הולך והופך נפוץ יותר.

  ואם אתם שואלים את עצמכם מה בעצם הופך חדר משחקים למה שהוא, הרי שהתשובה בנויה מכמה חלקים. ראשית, חדר משחקים לבנים או לבנות יכלול לרוב מספר מרכיבים, כתלות באופי של הילדים שעתידים להשתמש בו, ובגיל שלהם. תוכלו לדוגמה להקדיש פינה אחת בחדר לקריאה, שבה תהיה שידה עם ספרים וכן שטיח או כסא בגודל מתאים. בפינה אחרת תוכלו לרכז את משחקי הקופסה, ואילו בפינה שלישית תוכלו ליצור אזור לציור ויצירה, עם שולחנות ומגוון חומרים. זהו השלב הראשון בתהליך של עיצוב חדר משחקים לילדים, אבל בהחלט לא האחרון.

  אחרי שהחלטתם על עיצוב חדר משחקים מבחינת התכולה שלו, הרי שיש להקדיש מחשבה גם לנראות שלו. עיצוב פנים חדר משחקים יכול לעשות שימוש במגוון של אביזרים, שיהפכו את האווירה בחדר לשמחה, עליזה ומותאמת למטרה שלו. חדר משחקים מעוצב היטב יהיה מקום שהילדים ירצו להיות בו ולחזור אליו, ואתם תשיגו את מטרתכם.

   

  מה כולל עיצוב חדר משחקים?

  האלמנט הפשוט ביותר שניתן להשתמש בו, הוא מדבקות קיר שיעזרו לעשות "מידור" של הפינות השונות בחדר, או לפחות יתרמו ליצירת האווירה הרצויה בחדר. תוכלו לרכוש מדבקות קיר שנועדו לעצב חדרים משחקים הן בבית והן במסגרות חינוכיות, כמו לדוגמה מדבקות בנושא טבע וחיות, כדורים פורחים, צורות מופשטות ומה לא. בנוסף, תוכלו לרכוש מדבקות עם כתובות ומסרים, המתאימות לפינה שאותה תרצו ליצור. משפטים כמו "מרבה ספרים – מרבה חוכמה" לפינת הקריאה של החדר, או מדבקת "כל ילד הוא אומן" לפינת היצירה.

  בנוסף, תוכלו לרכוש אביזרים אחרים כמו שטיחים המתאימים לעיצוב החדר לפינת הקריאה או לפינת משחקי הקופסה, מדפים עם שם הילד או הילדה שבהם הם יוכלו לאחסן את הספרים שלהם ואת חומרי היצירה, ומה לא. תוכלו אפילו לתלות בפינות השונות תמונות, של הילדים או תמונות בנושאים שונים, כדי ליצור את האווירה המתאימה.

  בסופו של יום, עיצוב חדר משחקים קטן, או אפילו חלל כלשהו בבית, הוא לא משימה מורכבת. האביזרים קיימים, והכל תלוי ביצירתיות שלכם, ובאופי של הילדים שלכם. עם קצת השקעה, קצת דמיון, ובעיקר עם הרבה מאוד רצון לשחק וליצור אווירה טובה, תוכלו לבנות עבור הילדים שלכם את חדר המשחקים המושלם.

   

  רוצים לשדרג או לעצב מחדש את חדר המשחקים שבבית? מחפשים דרכים מקוריות ובעלות ערך מוסף, שתתרומנה לאווירה המתקבלת וגם לעיצוב הנדרש? Gefen Design היא הכתובת הנכונה והמקום שבו תוכלו להשיג את כל מה שצריך לשם כך. לקבלת פרטים אודות מבחר המוצרים המתאימים לכך, כולל מדפים, מדבקות קיר ושטיחים, לחצו כאן ולמידע נוסף ומענה לכל שאלה, צרו קשר בטלפון 052-5049504

   

  עוד בנושא

  חברות שיווק וקידום חברות שיווק וקידום