סוגים שונים של שטיחים לחדר ילדים

כאשר אתם עומדים בפני בחירה של שטיח לחדר הילדים שלכם אתם תפגשו היצע ומגוון עצום של שטיחים והשאלה היא כיצד מנווטים ובוחרים שטיח אחד אידיאלי ושימושי מבין ההיצע הרב כל כך שקיים. אז התשובה היא פשוטה. על מנת להתמקד ולבחור את השטיח שיתאים עבור הילדים שלכם יש לבחור שטיח לפי קטגוריות ולפי כמה פרמטרים כפי שנסביר לכם כאן. בסופו של יום חשוב לזכור ששטיח לחדר ילדים הוא שטיח שלא מיועד לדורות אלא שטיח שצריך להיות גם שימושי, גם יפה וגם בטיחותי. ולכן זה לא חתונה קתולית. בוחרים את השטיח שיתאים לתקציב שלכם ולצרכים שלכם, ומקסימום אחרי שנתיים-שלוש מרעננים לשטיח אחר. אחרי הכל קונים שטיח ולא דירה. בגפן עיצובים ישמחו לסייע לכם בבחירת שטיח.

פרמטר ראשון – סוג השטיח

יש כמה סוגים עיקריים של שטיחים לחדר ילדים. הסוגים הנפוצים הם שטיח שאגי, שטיח חבלים, שטיח משחק, ושטיח טלאים. יש גם מעיין שטיח העשוי PVC  המיועד לצייר עליו. שטיח השאגי הוא השטיח עם תחושת הרכות והמגע הנעים כשל כרית. השטיח מגיע עם שערות גבוהות ועבות יחסית שהם צמריות ונעימות למגע. שטיח שאגי או שטיח פרווה סינתטית מאוד מתאימים לחדרי ילדות או לחדרים של נערות מתבגרות והם מכניסים איכות ועיצוב עם צבע אחיד.

הסוג השני הוא שטיח חבלים המתאים לעונת הקיץ, שטיח קל לניקוי ודקיק. השטיח קל לניוד ולניקוי ולניעור. השטיח לא מספק את תחושת הרכות והליטוף של שטיח כרית אלא הוא שטיח שימושי יותר ופרקטי.

פרמטר שני – ניקוי

חשוב שהשטיח יהיה קל לניקוי. שטיחים לחדר ילדים הם שטיחים שההורים או המנקה מנקים ולא הילדים עצמם. לכן חשוב שהשטיח מטבעו לא יצבור הרבה אבק אלא יידחה אבק ושגם יהיה קל לניקוי. אחת לתקופה ניתן להזמין גם ניקוי שטחים יסודי אך בשוטף חשוב שהשטיח יהיה קל לניקוי.

פרמטר שלישי – בטיחות

חשוב שהשטיח יהיה עמיד בפני סכנת החלקה. ולכן יש לרכוש שטיח המגיע עם שכבה המונעת החלקה בחלקו התחתון, או שלחלופין ניתן לרכוש בנפרד מהשטיח רשת תחתונה. פנו אלינו לגפן עיצובים וטלי בעלת החברה תשמח לסייע לכם. כמו כן תוכלו למצוא באתר מגוון מדבקות קיר לבנים שישדרגו את מראה החדר משמעותית