מחפשים לרכוש שטיח חדש לחדר הילדים?

שטיח לחדר ילדים, זה לגמרי הטרד הכי נפוץ היום בעולם עיצוב חדרי ילדים, השטיחים לחדר ילדים מאפשרים  לשדרג כל חלל של חדר ילדים בקלות, פשטות, , ללא עבודה מרובה, וללא הוצאה כספית גדולה, כמובן שזה תלוי בסוג השטיח שתבחרו, אבל לרב תוכלו למצוא שטיחים גם במחיר שיתאים לכיס שלכם, וישדרג את החדר בקלות.

איך בוחרים שטיח?

אז נכון, השוק מוצף, ואפילו מוצף מאוד מסוגים שונים ומשונים של שטיח לחדר ילדים.

ולכן הבחירה הופכת להיות מסורבלת, אך אל חשש אנחנו פה כדי לעזור לכם למקד ולהתמקד.

קודם כל לפני שניגש לבחירת השטיח נבין את החלל שלנו נסדוק את העיצוב של בחדר, את בצבעים, הטקסטורות, פרקט או קרמיקה האם נרצה לשלב גם תמונות בנוסף בחדר? עניתם על כל האלות? מצויין! עכשיו אפר לגשת ולחפש שטיח שיתאים לנו, ואל חשש אין בכלל צורך לצאת מהבית, היום ניתן להזמין הכל מהכל דרך האינטרנט, ניתן לראות תמונות מדויקות, טקסטורות, ישנם אתרים שאפילו מאפשרים הדמיה של השטיח שבחרתם בתוך החלל שתבחרו, כן ממש ככה, ממש פרקטי, היום כבר אין צורך לצאת מהבית זה פשוט.

איך שומרים על שטיח לאורך שנים?

דבר ראשון, נקנה שטיח פרקטי כזה שלא מצריך מאתנו יותר מדי התעסקות, וניתן לנקות אותו בקלות.

יש היום המון המון סוגים של שטיחים כאלה, שטיח ללא סיבים, שטיח מבד סינטטי ללא סיבים,

שטיח עם סיבים קצרים וכך הניקוי הופך פשוט, שטיח שהוא לא בד, שאת זה אישית אני ממליצה פחות, כי זה פשוט לא נח וכיף לשבת על פלסטיק.

נח לשבת על בד, שהוא גם מבודד חום וקור.

בכל מותג שתחליטו לרכוש שטיח ישנם הוראות מפורטות, לאיך להשתמש, לכבס, ישנם המון שטיחים היום בשוק שבאופן הכי פרקטי ניתן להכניס למכונת כביסה.

וגם אם לא ניתן אז ישנם המון דרכים אחרות לניקוי, כיבס ביד, ניקוי יבש, שאיבות, אם תלכו על השטיחים הקשים יותר סביר להניח שתצטרכו ניקוי יבש כי  הם מסורבלים יותר, ואם בחרתם שטיח עם סיבים גדולים אז בטוח תצטרכו ניוקי יבש, בגדול שטיח כם סיבים ארוכים, פחות מומץ, או אוגר המון אבק ולכלוך, פחות פרקטי לניקוי וגם פחות טרנדי היום. היום אנחנו רוצים פרקטיות ופרקטיות זה שטיח ללא סיבים , הוא יכול להיות מבד סינטטי.

עוד מהו חשוב שרצוי לבדוק, האם השטיח בטוח לתינוקות והאם יש תו תקן ישראלי. לשטיחים שלנו יש תו תקן ישראלי והם בטוחים לשימוש בכל חדר ילדים ותינוקות שתבחרו.