מחפשים חנות לעיצובים מיוחדים?

לידה היא אירוע גדול מאוד. בואו של ילד משנה את החיים של בני הזוג, ונדרשות הכנות רבות מצד ההורים. החל בדיקות רפואיות נרחבות במהלך ההיריון, דרך הכנה מנטלית ונפשית ועד קניית ריהוט וציוד מתאים. כחלק מההכנות, הורים רבים מכינים את החדר לילד שעתיד לבוא- בוחרים רהיטים כמו שידת החתלה, מיטה, ארון או שידה לבגדים וגם מעצבים אותו בהתאם למין של הילד. מה שמלווה את ההורים לאורך כל הדרך היא בטיחותו של התינוק העדין. לכן, כאשר מגיעים לשלב העיצוב, מומלץ לבחור במדבקות קיר לחדרי ילדים. מדבקות הקיר הן בריאות ואקולוגי, ואינן מערבות צבע שעשוי להכיל חומרים שונים, שיכולים להיות לא בטיחותיים לתינוק. גם עלותן מאפשרת שמירה על הבטיחות- כיוון שכך ניתן להוציא סכום פעוט של כסף על עיצוב החדר ולהשקיע את הכסף בקנייה של מוצרים בטיחותיים שעשויים להיות יקרים יותר.

בגפן עיצובים יוכלו להמליץ לכם על המדבקות האיכותיות ביותר ויעזרו לכם לשמור על בטיחותם.

הילד והסביבה

ידוע כי סביבתו של הילד משפיעה הרבה על ההתפתחות שלו והמסרים שהוא קולט מפנים וגדל איתם. לכן, חשוב להשקיע בעיצובו של החדר. מדבקות קיר לחדרי ילדים מאפשרות מגוון רחב של עיצובים לחדר וכל ילד או הורה יכול למצוא את המדבקה המתאימה לו ביותר לדרך בה הוא רוצה לעצב. ניתן לבחור בין מדבקות של חיות, ציורים, צורות , אותיות ומספרים. חשוב לשלב את המדבקות בצורה כזו, שתתאים לרהיטים או לסגנון שבחרתם בכדי להעצים את העיצוב ולהפוך את השפה לאחידה והרמונית. ניתן להכניס מדבקות של חיות ולייצר תחושה של ג’ונגל, משפטי השראה לילדים גדולים יותר, לבחור בעננים כחולים לחדר רגוע יותר או צורות מופשטות בצבעים שונים.

לשחק עם העיצוב

מדבקות קיר לחדרי ילדים יכולות לשמש לא רק כעיצוב דקורטיבי לחדר. הן יכולות להפוך את החדר למשחק אחד גדול על ידי כך שהן “יפעילו” אותם והילדים יוכלו לפתח אינטראקציה עם עיצובים שונים של מדבקות. למשל, לבחור במדבקות עם ציטוטים מספרים ובכך להפוך את הקיר למעין ספר מגניב, להדביק מספרים שונים, לבחור בצורות גיאומטריות ואיתן ללמד את הילד על מרחב או “להחביא” בקיר חיות שונות שהילד צריך למצוא. אפשר וכדאי לשלב את הילד בבחירת המדבקות ובכך לאפשר לו לבחור את מה שהוא אוהב. אם חיפשתם שטיח לחדר בנות אנחנו בהחלט הכתובת.

גפן עיצובים, חנות לעיצובים מיוחדים שיתאימו לקטנטנים שלכם, ישמחו לעזור לכם ולספק לכם שירות ברמה גבוהה ומקצועית.