מה צריך לדעת לפני שמזמינים תעודת לידה לתינוק

כדי להנציח את הרגעים החשובים בחיים תוכלו להזמין תעודת לידה אישית לתינוק. תעודת לידה מעוצבת היא אפשרות נהדרת שתשמח כל אם וכל תינוק ותכניס הרבה אושר ונוכחות אל תוך חדר התינוק. תעודת לידה לתינוק תוכלו להזמין במגוון של עיצובים וגדלים עבור הבן או הבת. יש תעודות לידה בקונספט מיוחד ובעיצובים מיוחדים ויש תעודות לידה פשוטות יותר אך קלאסיות ומרשימות. הכל לפי טעמכם האישי.

תעודת לידה לתינוק – לא מה שחשבתם

כך או אחרת תעודת לידה היא לא מה שחשבתם! היא מאפשרת לכם ליצוק עיצוב ורגש אל תוך מסגרת כל כמה ס”מ אשר תפיח חיים ונשמה. נכון שההורים מקבלים תעודת לידה במועד השחרור מבית החולים אבל אנחנו מדברים על הנצחה לש רגעים קטנים ומאוד חשובים. לא תמיד נתספק רק בנייר הרשמי של מסמך תעודת הלידה אלא נרצה לייצר לרגע הזה משמעות וחיים. בזכות עיצובים נהדרים ומקוריים של תעודת לידה לתינוק תוכלו לעשות זאת בקלות ובצורה פשוטה.תוכלו להזמין לתעודת לידה לתינוק באונליין ולבחור עיצוב מבין בנק עיצובים מקורי וססגוני, או להזמין בהזמנה אישית וספציפית לתינוק שלכם. תעודת לידה ניתן להזמין על רקמה ממוחשבת, או על בד קנבס ארוג. תוכלו גם להזמין תעודת לידה על בלוק עץ או תעודת לידה אשר תלויה על בובה. יש המון אפשרויות בעיצובים שונים ומקוריים ותוכלו להזמין את תעודת הלידה בעיצוב שיתאים עבורכם.

תעודת לידה לתינוק היא מזכרת ומתנה מיוחדת מאוד. תוכלו להעניק תעודת לידה לאם ולמשפחתה בביקור בבית החולים, או עם שובם הביתה. תעודת לידה היא מתנה מאוד סנטימנטלית שיכולה להתאים לחברה קרובה שמעניקה מתנה לחברתה הטובה שילדה או בן משפחה שמעניק מתנה.

כיצד מזמינים תעודת לידה מעוצבת לתינוק?

תוכלו להזמין ולעצב בקלות תעודת לידה לתינוק באונליין או להזמין בהזמנה אישית ממעצב. תעודת לידה אשר  נושאת את שם התינוק. את תאריך הלידה, את משקל הלידה ואת שעת הלידה, ולעתים גם פרטים נוספים. מזינים את כל הפרטים אל תך חנות האונליין ומבצעים במקום הזמנה של תעודת לידה  מיוחדת ומעוצבת לתינוק. גפן עיצובים בניהולה של טלי המוכשרת ובעלת הניסיון, ידעו בדיוק כיצד לסייע בנושא. אצלנו באתר תוכלו למצוא גם תמונות לחדרי תינוקות שיוכלו לייחד ולשדרג את העיצוב של החדר