משלוח חינם לכל חלקי הארץ מעל 499 ₪

0

אין מוצרים בסל הקניות.

השאירו את פרטיכם ואנחנו נדאג לחזור אליכם

  מדף לספרים לחדר ילדים

  מדף לספרים לחדר ילדים, זה קודם כל לפני הכל יפה, בנוסף זה גם מאוד עיצובי ופרקטי, זה מעודד ילדים לקורא ספרים, בגדול אנו ממליצים מאוד על מדף ספרים לחדר ילדים.

   

  איך ולמי זה טוב מדף ספרים לחדר ילדים ?

  אז אני רוצה להתחיל מזה שזה טוב לכל חדר ילדים ותינוקות, מעבר לזה שזה פשוט פריט יפה ומעוצב שמכניס המון סטייל לחדר הילדים או התינוקות. זה גם פריט מעודד קריאה, מעודד הכרות עם ספרים, מעודד קריאה עם חברים עם משפחה, כשהספר מונח בצורה כזאת בחדר, העין של הילדים מתפתה ומסתקרנת ובכל הילד מהר מאוד יחזיק את הספר ביד ויתחיל לקורא ואפילו להנות מזה, וכל זה לפני שבכלל הכנסנו את העניין שזה עושה סדר בחדר, ובספרים בפרט. היום זה טרנד מאוד נחשב וכמעט כל מעצב יכניס לחדר שהוא מעצב מדף ספרים אחד או שנים, אפילו שלוש. זה פשוט יפה, פרקטי, וחינוכי.

   

  איך לבחור מדף ספרים לחדר ילדים?

  כמו כל דבר שאנו בוחרים לבית שלנו ובפרט לחדר הילדים, חשוב מאוד שיהיה איכותי ובטיחותי, מדף ספרים מומלץ לבחור מעץ מלא, כי הוא עמיד להמון שנים, מומלץ לרכוש ממקום מוכר ובכך לוודא שאכן המדף יציב וחזק ולא יסכן את הילדים. ניתן לבחור מדף לפי הצרכים, יש בשוק כמה וכמה סוגים, יש מדפים עם מתלים , ללא מתים, יש מדפים בגדלים שונים ומשונים, צבעים שונים, חומרים שונים. הל עניין של מה אנו צריכים ומה התקציב שלנו?

  יש אנשים שיכניסו מדף ספרים רק כדי לקשט ולא עבור סיבה נוספת, והסיבות הנוספות יגיעו עם הזמן, והם אפילו יופתעו מכמה הילדים פתאום אוהבים לקרוא ולהתעניין בספרים יחד עם חברים או לחוד.

   

  לסיכומו של דבר

  מדף ספרים זה מוצר הכרחי בכל ילד ילדים ותינוקות מעוצב, וגם לא מעוצב. בגפן עיצובים אנו מצעים מבחר של מדפים, ישנם מדפי עף לספרים אפילו עם שם הילד ודמויות מקוריות מעץ מלא, כל המדפים בגפן עיצובים עשויים 100% עץ אורן מלא ואיכותי, כל המדפים בגפן עיצובים עוצבו בקפידה ויוצרו בעבודת יד, כל המדפים שלנו הם בטיחותיים, ומעוצבים. אנו מצעים מגוון רחב של סוגים, ישנם מדפים עם מתלים המאפשרים לתלות תיקים או קישוטים, וישנם מדפים עבור ספרים בלבד. אנו מייצרים גם בדפים בעיצוב אישי לפי בקשת לקוח, מוזמנים לאתר שלנו כדי להתרשם מהקולקציה.

  עוד בנושא

  חברות שיווק וקידום חברות שיווק וקידום