למה שמנו דגש על שטיח ילדים אפור?

מה מיוחד או לא בשטיח ילדים אפור?

קודם כל צבע האפור לפני הכל הוא צבע מייצג איפוק, אינו אהוד בתורת הפאנג שואי משום שהוא מאט וממתן ועלול לגרום פחד ודיכאון. עם זאת ניתן לשימוש במקומות הדורשים “ריכוך” אנרגיות או במקומות בהם חשובים המיתון והאיפוק.
אז אפור הוא אכן צבע ניטראלי שיכול לפתור לנו הרבה דילמות בתהליך העיצוב שלנו, אז עם זאת הצבע הזה יש קונוטציות לא הכי טובות, אז איך בכל זאת נשתמש בשטיח בצבע אפור ועדין נשמור על האופטימיות בחדר הילדים שלנו?

קודם כל אם החלטנו ללכת על צבע אפור, מסיבה זה הצבע היחיד שיכול להשתלב בחדר או כי אתם חושבים ששום צבע אחר לא ישתלב בחר, אז אפשר להתייעץ עם בעל מקצוע, ותמיד לקבל עוד רעיונות ולהסתכל על דברים מנקודת מבט של אדם אחר, בעל מקבוע, מעצב, או כל אופציה אחרת שקיימת.

ואם החלטתם שלא, ואתם סגורים ב100% רק על שטיח ילדים אפור אז גם כאן זה לא שחור או לבן, זה אפור.

ולאפור יש שלל גוונים שניתן להשתמש בהם מהבהיר ביותר לכהה ביותר

ומה שבניהם, ניתן בכלל ללכת על צבע אפור שמשלב בתוכו צבעי חול, צבע אדום, צבעים כחולים, ירוקים, טורקיז, פלטת בצבעים ענקית. ואז האפור עדין נראה לעין אפור אך בפועל מעביר תחושה אחרת.

ובכלל אם בא לכם לצאת מהקופסא של האפור אז ניתן ללכת על שטיח אפור לחדר של הילד,

שמשלב עליו ציורים, איורים, צורות, דמויות, זריקות צבעים, חיות  וכל דבר אחר שיכול להתאם בצבעים שונים, על השטיח האפור שלנו.

ואם בכל זאת ההחלטה היא סופית ואנו רוצים רק את השטיח בצבע אפור ואנו לא רוצים לשלב בתוך השטיח האפור שלנו צבעים אחרים, או לשלב עליו צורות, חיות, זריקות ודמויות בצבעים שונים.

עדין יש לי פתרון יצרתי בשבילכם, תשתלבו בחדר עצמו צבעים שונים צבעים עם חיים, צבעים עם אנרגיות טובות שיאזנו את השטיח האפור שבחרתם לחדר , צבעו קירות בצבעים שייחיו את החדר, מומץ להשתמש בצבעים בהירים שאכן יתנו את העבודה ולא בצבעים כהים יעשו את הפעולה ההפוכה, כמו צבע חול, צבע תכלת, מנטה, ועוד המון צבעים שיהיו ניגודים לשטיח האפור שתבחרו, זרקו אגרטל עם צבע ירוק- צבע החיים, וההפך הגמור של האפור.

לכל מידע נוסף או שאלות הקשורות לשטיחים או מדבקות קיר צרו איתי קשר בהקדם ואשמח לעזור.