משלוח חינם לכל חלקי הארץ מעל 499 ₪

0

אין מוצרים בסל הקניות.

השאירו את פרטיכם ואנחנו נדאג לחזור אליכם

  למה לשים שטיח בחדר הילדים שלכם

  ילדים זקוקים לביטחון. הם משוועים לו. אחד הדברים המקנים ביטחון הוא קביעות. הידיעה והתחושה כי דברים מוכרים ואהובים נמצאים תמיד במקום. אלמנט נוסף החשוב להקניית הביטחון הוא תחושת הילד כי יש לו חופש בחירה ובתוך כך שליטה על דברים. מכאן נובעת החשיבות לאפשר לילד לבחור, בין השאר, את השטיח המועדף אליו לחדר. מגוון עשיר של  שטיחים לחדר ילדים מעמיד את הילדים בפני שפע אפשרויות.  שטיח  לחדר ילדים הוא חלק בלתי נפרד מהפיכתו למתחם מוגן ושקט.

  יש שטיחים שיוצרים הדמיית מציאות  נעימה, אופטימית, צבעונית, נוסכת תקווה. שטיח עגול לחדר ילדים  עם דמויות אהובות  או ציורים מרגיעים זאת אחלה בחירה.

  הילדים משחקים בחדר ואתם לא רגועים. כמעט בכל פעם שהם משתוללים להם על הרצפה בחדר זה נגמר באחד משני תרחישים. הראשון – הוא צינון של שניהם שנובע מן הקור החודר ישירות מן הרצפה. התרחיש השני (והלא נעים כמעט באותה מידה) הוא חבלות יבשות שמי מהם סופג בעקבות מפגשים בלתי מתוכננים עם הרצפה הקשיחה. ובכן האמת היא שאין צורך בדאגות הללו כיוון שהפתרון נמצא ממש מתחת לאף, או יותר נכון מתחת לרגליים…פרישת שטיח לחדר ילדים  יכולה לענות על הצרכים הכה חשובים שציינו ולסייע בשמירה על בטיחות ילדיכם.

  שטיחים לחדרי ילדים מהווים בהם אלמנט עיצובי מרכזי. באופן טבעי העיניים מתמקדות בפריטים יפים, בולטים, וכאשר השטיח הוא מיוחד במינו, בצבעו, בצורתו או באלמנט מסוים שבו כל מי שנכנס מתרשם כי מבודר בחדרו של ילד שהושקעו מחשבה, טעם טוב ואולי גם לא מעט כסף בעיצובו. אם אתם חוששים כי השטיח יספח אבק ולכלוך ויהיה קשה לנקות אותו, אולי כדאי להעדיף שטיח מסוג שקל יותר לנקות אותו, אף שאתם עלולים להתקשות לשכנע את ילדיכם לתת עדיפות לשיקול זה. כך או כך מבחר השטיחים המוצעים לקישוט חדרי ילדים הוא עשיר ובלתי נדלה.

  בנוסף לשטיחים, בגפן עיצובים תוכלו למצוא מדבקות קיר לחדרי ילדים שישלימו עיצוב החדר.

  עוד בנושא

  חברות שיווק וקידום חברות שיווק וקידום