לבחור תמונות לחדרי ילדים

כדי לעצב את חדר הילדים בצורה מושלמת תוכלו לשלב תמונות מדליקות ומעוצבות. תמונות לחדרי ילדים מציעות מגוון רחב של עיצובים ושל רעיונות שיכניסו הרבה חיים וצבע אל תוך חדר הילדים. תמונות קנבס, תמונות פוסטר או סט של תמונות הם בחירה מושלמת לילדים. אם אתם שואלים את עצמכם כיצד בוחרים נכון תמונות לחדרי ילדים הרי שיש כמה דברים שכדאי לדעת בכדי לעשות את הבחירה הנכונה. תמונות לחדר ילדים גם ניתנות להחלפה ולשינוי מיקום בצורה פשוטה ולכן חשוב להיות גמישים וקלילים בבחירת התמונות. תמונות לחדרי ילדים ולחדרי תינוקות תוכלו להזמין בחנויות האונליין השונות וגם בחנויות של פיזיות של תמונות ושל ריהוט משלים לבית. תוכלו למשל להזמין תמונות על התמונות של ילדכם, או תמונות איור בהזמנה אישית. תוכלו לייצר סיפור שלם בתמונות באמצעות קולקציה או סדרה של תמונות בעיצוב אישי או בעיצוב מוכן מראש שישלים ואשר יתאים לעיצוב הקיים בחדר הילדים. פנו אל טלי גפן עיצובים, מתמחה בעיצוב פנים ועיצוב מוצר וחיה בתשוקה מתמדת לצבע, צורה ולהבנת ההשפעה שלהם על אנשים וילדים.

אפשרויות של תמונות לחדרי ילדים 

אחת האפשרויות עבור תמונות לחדרי ילדים היא תמונת הפוסטר. תמונת הפוסטר נותנת הרבה שיק ואורבניות לחלל החדר והיא מאפשרת בצורה פשוטה ומינימליסטית להכניס הרבה תוכן אל תוך החדר. תמונות פוסטר הן לא כבדות, הן מספקות הרבה חינניות והן משתלבות בעיצוב הקיים בחדר ולא מעיבות עליו. כך למשל תוכלו להזמין תמונות פוסטר של בע”ח, של טבע, של שקיעה, של ים או של משפטים כתובים לצד אלמנטים. יש תמונות של מעבורת חלל, תמונות פוסטר של כדורגל ועוד מבחר שלם של תמונות מעולמות תוכן שונים ומגוונים.

תמונות קנבס לחדרי ילדים 

אפשרות נוספת עבור תמונות לחדרי ילדים היא תמונת הקנבס. הקנבס הוא בד ארוג וגס שמשמש לא רק לתמונות אלא גם למפרשים ולסירות. אחד השימושים הנפוצים בבד הקנבס בשנים האחרונות הוא עבור תמונות. תמונות מודפסות על קנבס בהזמנה אישית היא אפשרות מאוד נפוצה עבור מתנת יומולדת או עבור מתנה בהפתעה. 

בין אם תחברו תמונות פוסטר, תמונות קנבס לחדר הילדים או שטיח לחדר ילדים אתם יכולים להיות בטוחים שעיצוב חדר הילדים ישודרג משמעותית. פנו אלינו לייעוץ, טלי גפן עיצובים.