משלוח חינם לכל חלקי הארץ מעל 499 ₪

0

אין מוצרים בסל הקניות.

השאירו את פרטיכם ואנחנו נדאג לחזור אליכם

  כיצד בוחרים שטיח לחדר תינוקות

  שטיח לחדר תינוקות הוא חשוב גם בשביל הרגשת החמימות והעיצוב, וגם בשביל הפרקטיות. חשוב מאוד לתת את הדעת כאשר בוחרים שטיח לחדר תינוקות ביחס לבטיחות של השטיח. יש שטיחים לחדרי תינוקות בגדלים שונים ובעיצובים שונים ותוכלו לבחור את השטיח שיענה על הצרכים שלכם.

  כאשר הילדים הם בגיל הרך וקטנים, יש פחות חשיבות לטעם העיצובי של הילדים ולכן ניתן לרכוש שטיח שיתאים מבחינת התקציב, הגודל, הפרקטיות ורמת הבטיחות שלו. כאשר הילדים גדלים והטעם העיצובי שלהם מגובש יותר ניתן את הדגש גם לטעמם של הילדים. עבור שטיח לחדר תינוקות חשוב מאוד בראש ובראשונה, שטיח שהוא בטיחותי ועמיד. הכוונה היא שהשטיח לא יחליק או יזוז כאשר עומדים עליו. בייחוד כאשר השטיח צמוד לפינת ההחתלה.

  שימו לב כי לא בהכרח השטיח היקר ביותר הוא השטיח אשר יתאים ביותר עבורכם. נכון שכהורים השאיפה היא להעניק לילדים שלנו את הכי טוב שאפשר, אבל לא תמיד הכי טוב בא לידי ביטוי בהכי יקר. שטיח לחדר תינוקות בפרט, ולחדר ילדים בכלל, הוא שטיח אשר יהיה שימושי למשך מספר שנים קצובות קדימה ולכן כדאי מאוד לרכוש שטיח שהוא פרקטי ובטיחותי. לפרטים נוספים תוכלי לפנות אל טלי גפן עיצובים.

  שטיח לחדר תינוקות מעוצב

  אם בכל זאת התקציב העומד לרשותכם מאפשר לכם להשקיע בשטיח לחדר תינוקות, תוכלו לרכוש שטיח שהוא יוקרתי במיוחד, מעוצב ובטיחותי. חשוב לתת את הדעת לגבי גודל השטיח. לא בהכרח כדאי לרכוש שטיח "שיסתום" את כל השטח הפנוי בחדר, אלא חשוב להשאיר שוליים מספיק רחבים ל לתחושת המרחב וגם לצרכים שימושיים. לעתים אנו רוצים להוסיף עוד מדף או עוד אביזר שימושי שיתפוס משטח הפנים של ריצפת החדר ולכן חשוב לרכוש שטיח שלא ימלא עד הסוף את כל השטח הפנים הפנוי של החדר. שטיח לחדר תינוקות חשוב שיהיה כביס ורחיץ, ועמיד. בטיחות ועמידות כאמור הם הקריטריונים המובילים בבחירת שטיח לחדרי תינוקות וילדים.

  טיפ בטיחות חשוב מאוד

  תוכלו לרכוש בחנויות הבית השונות רשת או פתרונות אחרים שמפחיתים משמעותית את סכנת ההחלקה של השטיח. לייעוץ והכוונה בנושא תוכלו לפנות אל טלי גפן עיצובים, מומחית בעיצוב פנים חיה בתשוקה מתמדת לצבע, צורה ולהבנת ההשפעה שלהם על אנשים וילדים. אז אם גם אתם מחפשים לשדרג את חדר הילדים שלכם, באתר תוכלו למצוא מבחר מדהים של תמונות לחדרי ילדים בעיצובים מרהיבים.

  עוד בנושא

  חברות שיווק וקידום חברות שיווק וקידום