טיפ חשוב לבחירת תמונות לחדרי תינוקות

אין כמו תמונות מרגיעות בצבעי פסטל להשלמת האווירה בחדר התינוק בבית. תמונות לחדרי ילדים מאפשרות לכם במחיר לכל כיס לעצב בצורה מושלמת את חדר התינוק או התינוקת ולהכניס המון רוגע ושלווה אל תוך החדר החשוב ביותר בבית. עבור הרך הנולד צבעים בהירים מספקים המון רוגע ושלווה ותוכלו באמצעות התמונות להכניס אל תוך החדר אווירת ביטחון ושלווה בצורה מאוד פשוטה. יש מבחר עצום במיוחד של תמונות לחדרי תינוקות ועליכם לבחור את התמונות אשר יתאימו לחדר הספציפי, משום שחדר הרך הנולד צפוי לעבור שינויים והתאמות בשל גדילת הילד הרי שרצוי לבחור תמונות קלילות ונעימות שתוכלנה להיות שימושיות גם לאחר מכן. לחילופן תוכלו להזמין תמונות ספציפיות בהתאמה אישית אשר יתאימו רק לחדר הרך הנולד. הכול בהתאם לתקציב העומד לרשותכם.

תוכלו למשל להזמין תמונה שהיא כיתוב מחרוזת חרוזים שתלויה על הקיר עם שמו של הילד או מחרוזת תמונה עליה מתנוסס משפט שאתם מתחברים אליו. אפשרות נוספת היא להזמין תמונת קנבס עליה מודפסת תמונה של תינוקכם. תוכלו לתלות תמונות לחדרי תינוקות ליד תעודת לידה מעוצבת למשל להשלמת האווירה. לייעוץ פנו אל טלי גפן עיצובים, מעצבת גרפית בעלת ניסיון של כ- 15 שנים , מתמחה בעיצוב פנים ועיצוב מוצר וחיה בתשוקה מתמדת לצבע, צורה ולהבנת ההשפעה שלהם על אנשים וילדים.

 

יש תמונות גדולות ויש תמונות קטנות וחשוב להזמין תמונות לחדרי תינוקות בגודל הנכון כך שהן מצד אחד לא תהיינה דומיננטיות מדי בחדר, ומצד שני שלא “ייבלעו” בחדר. ולכן חשוב מאוד לפני שמזמינים תמונות להצטייד במידות המדויקות של שטח הפנים בקירות הפנוי לתליית התמונות כמו גם גדלים של רהיטים שונים הצמודים אל הקירות כמו מיטה או שידת החתלה על מנת לבחור תמונות בגודל ובפרופורציה הנכונה.

תמונות לחדרי תינוקות תוכלו להזמין מסוגים שונים – החל מתמונות פוסטר, תמונות מחרוזת או תמונות קנבס למשל. יש גם סוגים נוספים של תמונות כמו תמונות מצוירות ע”י אומן או תמונות איור בהזמנה אישית.

שילוב צבעים

תוכלו לשלב בצבעים בין התמונות לבין הריהוט הקיים. למשל תמונות עם מסגרת לבנה עבור חדר תינוקות עם ריהוט לבן. תוכלו גם לבחור מסגרות עם צבעים מנוגדים לצבע הרהיטים בכדי ליצור קצת קונטרה. בנוסף תוכלו למצוא באתר שטיח לחדר ילדים שיוכל להדגיש עוד יותר את הצבעים והעיצוב לייעוץ לגבי חדק התינוק שלכם פנו לאשת המקצוע המעולה טלי גפן עיצובים.