הדברים שצריך לבדוק כאשר באים לרכוש שטיח

שטיח עגול לחדר, זה מיוחד זה שונה משטיח מרובע או מלבני, בדרך כלל בחדרי ילדים ובחדרים בכלל ישנם רהיטים שהם מלבנים, מרובעים, ולכן שטיח עגול שובר את זה ונותן קונטרה לעיצוב, מאוד מומלץ להשתמש בשטיח עגול לחדר ילדים.

 

איך בוחרים שטיח עגול לחדר ילדים ?

אז כמו בכל תחום שקשור למוצרי תינוקות וילדים ובכלל לעולם הילדים גם כאן, השוק מוצף ואפילו מוצף מאוד באופציות ובסגנונות בצבעים ורעיונות לשטיחים, ובכלל ישנם גם המון המון סוגי שטיחים שעל זה אני מדברת גם בשאר הכתבות שלי. בגדול הבחירה היא מאוד פשוטה, ומצד שני מאוד מתסכלת, בגלל השפע ובגלל הסגנונות השונים והרבים ניתן ללכת לאיבוד, אבל אל דאגה בשביל זה אני כאן, כדי לעשות לכם מעט סדר שאצליח בראש.

קודם כל תעצבו את החדר, לאחר מכן תתאימו שטיח. זה הרבה יותר פשוט והרבה יותר קל.

לאחר שהעיצוב כולו מונח בחדר ניתן להבין איזה צבע נרצה או איזה סגנון ואם אכן נחליט ללכת על שטיח עגול כמו שאני ממליצה, וכמו שהמון מעצבי פנים ממליצים. נדע להתמקד לשטיח עגול ולא להתפזר לכל האופציות הנוספות שהשוק מציע לנו.

כמובן שנתחשב בצבעים שעיצבנו את החדר, ובאווירה שאנו רוצים לתת בחדר, גם ניקח בחשבון את גיל הילדים, אם זה תינוק אז נרצה שטיח שמבודד חום וקור וגם ישמש אותנו כזמן משחק של התינוק עליו, ואם זה חדר של נוער אז נוכל כבר ללכת על שטיחים יותר למראית עין  ואולי פחות כדי לרבוץ עליהם, חשוב מאוד לעשות שיעורי בית לפני שאנו פונים לגוגל או לכל חנות אחרת שהשוק מציע עבור שטיחי ילדים ותינוקות.

 

מה נכון ולא נכון לגבי שטיחים ?

אז קודם בגדול יש איזה שמועה שטוענת ששטיח בכללי זה דבר לא פרקטי, ובכלל ששטיח בחדר ילדים לא פרקטי, הוא מתלכלך, צובר אבק, כתמים, ועוד המון אמירות כאלה.

אז אני רוצה לחדד ולומר, שהיום ישנם כל כך הרבה סגנונות של שטיחים שהם מאוד ידידותים ובכלל לא עונים להגדות של השמועות.

 

לסיכומו של דבר

דיברנו על שטיחים לחדרי ילדים ותינוקות ואני רוצה לספר לכם שהשטיחים שאנו מציעים בגפן עיצובים הם השטיחים הכי פרקטיים שתוכלו לקבל, הם קלים לניקוי, מבודדי חום וקור, כך שמתאימים  גם לגיל הרך מאוד. יש להם כמובן תו תקן ישראלי כך שהם גם בטוחים לחדרי תינוקות וילדים. מוזמנים לאתר להתרשם מהקולקציה שלנו