אקססוריז לחדרי ילדים

בעידן שבו אנו חיים, תקציבי עתק ושעות עבודה אינסופיות מושקעות בעיצוב, ויהיה זה עיצוב בניינים, עיצוב אתרי אינטרנט, או עיצוב בגדים. ישנה הבנה לחשיבות של המסרים המשודרים על ידי העיצוב של אובייקטים, והשפעתם על תת המודע. ברור לכולנו שעיצוב טוב יכול לגרום לנו לרצות להישאר בחדר מסוים, ועיצוב רע יכול להבריח אותנו ממנו כל עוד נפשנו בנו. ההבנה הזו, שבעבר יושמה בעיקר במגזר העסקי, ובמגזר הפרטי הגיעה בעיקר לסלונים ומטבחים, מיושמת יותר ויותר גם בחדרים של היקרים לנו מכל, הילדים שלנו.

עיצוב חדרי ילדים הוא משימה לא פשוטה כלל, ויש הרבה פרמטרים שעלינו לקחת בחשבון בבואנו לעצב חדר ילדים. המשתנים הללו כוללים את אופי הילד או הילדה המתגוררים בחדר, הגיל שלהם, השימושים של החדר, התנאים שלו, ואפילו כמות האור החודרת אליו. כל אחד מאלה יכול לשנות לגמרי את הגישה העיצובית שננקוט בכל הנוגע לחדר שאותו אנו באים לבנות, לאבזר או לקשט. הרי ברור לכולם שאין דין אקססוריז לחדרי ילדים כדין אקססוריז לחדר תינוקות, כמו שכנראה יהיה הבדל בין אקססוריז חדר ילדים ובין אקססוריז לחדר ילדות.

 

מהן האפשרויות?

כאשר עובדים על עיצוב חדרי ילדים אקססוריז הם חלק בסיסי ממערך הכלים שעומדים לרשותינו. זה נכון, אפשר לעשות המון עם מברשת וצבע, והאופי של חדר צבוע כחול או ירוק, הוא לא האופי של חדר שכולו לבן (יש לו אופי?). אבל, כדי להפוך את החלל למעניין, וכדי ליצור עבור הילד או הילדה עולם של ממש, מומלץ להשתמש באקססוריז. ומה כוללים האקססוריז? יש לא מעט אפשרויות.

האפשרות הראשונה, והמוכרת ביותר, היא מדבקות קיר. ניתן לרכוש מדבקות איכותיות ומעוצבות היטב, בשלל סגנונות. לדוגמה, בחדר של ילד אוהב חיות, תוכלו לבחור מדבקות עם מגוון של חיות בגדלים שונים. לעומת זאת, ייתכן שילד או ילדה אחרים יעדיפו דווקא מדבקות מעוררות דמיון כמו כדורים פורחים, הרים או כוכבים.

נוסף על כך, תוכלו גם לבחור מדבקות קיר עם מסר כתוב. ניתן לבחור מדבקה עם כיתוב מקסים כמו “Little Princess”, או מדבקה עם מסר של ממש כמו מדבקת “מרבה ספרים – מרבה חכמה” לפינת הקריאה של החדר.

אפשרות נוספת היא אביזרים מוחשיים יותר עבור הילד, כמו שטיחים או מדפים. שטיחים יכולים להיות שימושיים במיוחד, בהתחשב בעובדה שלא מעט ילדים מבלים זמן רב במשחק על הרצפה. עם זאת, בהתחשב בעובדה שמדובר באביזר גדול יחסית, חשוב שהעיצוב שלו יתאים לזה של שאר החדר.

גם מדפים יכולים לשמש הן כאביזר שימושי ביותר, והן כפריט עיצובי יפהפה. תוכלו לעצב מדף שיתאים לבובות, לספרים או לצעצועים של הילד או הילדה, בהתאם לעיצוב של החדר ולאופי שלהם. מדף עם שם הילד, או עם ווים בצורות שונות, יהפכו את החפצים היומיומיים הללו לפריטים ייחודיים ובעלי ערך עיצובי ורגשי כאחד.

טיפ חשוב – זכרו כי לכל ילד וילדה האופי שלהם, והעיצוב המתאים להם. על אף שרבים יחשבו כי כאשר רוכשים אקססוריז לחדרי ילדים בנות יעדיפו מדבקות של חדי קרן וכוכבים, בעוד אקססוריז לחדרי בנים יכללו בעיקר מוטיבים של כדורי רגל, ייתכן בהחלט שאין זה המצב. אולי הבת שלכם תעדיף חיות ידידותיות שיקיפו אותה כאשר היא משחקת, ואולי הבן שלכם יעדיף פסגות הרים מושלגות שיציתו את הדמיון שלו. שתפו את הילדים בהחלטה, וכך יגדלו הסיכויים שתקלעו לטעם שלהם.

 

ומילה על התקציב

בעבר, בתים וחדרים מעוצבים היו בעיקר נחלתם של עשירים, כי הן העיצוב והן המוצרים עלו הרבה כל כך. כיום, ניתן למצוא אקססוריז לחדרי ילדים בזול, ומבלי להתפשר על איכות החומרים או על יופי המוצר. זה לא מובן מאליו, כי פעמים רבות מחיר זול משמעו מוצר באיכות נמוכה, אך כאן זה לא המצב. וואלה, הרווחנו.

 

מחפשים אקססורייז שישדרגו ויוסיפו איכות וטעם לחדר הילדים? מחיר הוגן, מבחר של אפשרויות וגם ערך מוסף מיוחד הן נקודות שחשובות לכן, ובייחוד כשמדובר בילדים? Gefen Design היא המקום הנכון לפנות אליו. לקבלת פרטים אודות מבחר המוצרים המתאימים לכך, כולל תמונות, מדפים, מדבקות קיר ושטיחים, לחצו כאן ולמידע נוסף ומענה לכל שאלה, צרו קשר בטלפון 052-5049504